• ureaplazma a tehotenstvo

    , Autor: lucida

    dobrý deň,
    v minulosti sme boli s manželom liečení na ureaplazmu. trápia ma tiež opakované zápaly pošvy /určite nejde o bežné výtoky/, môžu byť spôsobené ureaplazmou?
    rodila som predčasne v 34tt., či som ju mala aj počas tehotenstva neviem. plánujeme druhé dieťa, preto nechcem nič podceniť. mám si daťspraviť testy na ureaplazmy? na preventívnej prehliadke mi robené neboli aj keď som gynekológovi moje problémy spomínala. ďakujem vám veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak plánujete znova tehotenstvo tak určite doporučujem dať si urobiť kontrolné odbery.