• Vajcovody

    , Autor: Strappko

    Zákrok mi bol robený vo Veľkej Británii. Lekár na sk jak mi zistil chronicky zápal vajcovodov povedal že vajcovody von. Keďže žijeme v Anglicku tak sme sa rozhodli riešiť tu. Lekár tu mi dal na výber odsať tekutinu s vajcovodoch a skúšať normálne otehotniet nízka šanca, odstrániť vajcovody alebo dať svorky a skúšať ivf. Dva krát sme podstúpili icsi neúspešne. Lekárka na klinike usúdila že mám zle vajíčka no neverím tomu. Chcela by som zvrátiť moje zlé rozhodnutie tie svorky.

    Dobrý deň, tým, že boli naložené na vajíčkovody klipy alebo svorky, došlo k poškodeniu vajíčkovodov.
    Najvhodnejšie bude podľa mňa odstránenie vajíčkovodov a následne zaradenie do programu IVF cestou centra asistovanej reprodukcie. Nepoznám však žiadne konkrétne nálezy, okolnosti, ani výsledky ďalších vyšetrení, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.