• Meškanie menštruácie

    , Autor: Luculka

    Dobrý deň chcela by som sa spýtať keď mi mešká menštruácia tretí deň a nemám ani žiadne príznaky ani výtok ani nič žeby som ju mala dostat čím to môže byť? Po koľkých dňoch meškania menštruácie by som mala navštíviť gynekológa? Nemôžu to byť dajake zle náznaky napríklad miom?

    Dobrý deň, príčin meškajúcej menštruácie môže byť viacero. Za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo nedá vylúčiť. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Pre jednoznačné potvrdenie alebo vylúčenie tehotenstva, ako aj v prípade ťažkostí, či nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa. Takto sa Vám neviem objektívne vyjadriť, ani k tehotenstvu, ani k prípadným myómom.