• Antikoncepcia

    Dobrý deň,
    Mám predpisanu antk. Ornibel a mam si ju zaviesť prvy deň menzesu.
    Čo mám považovať za prvy deň menzesu, slabé farbenie co mavam cca dva dni, alebo až riadne krvácanie ? Ďakujem

    Dobrý deň, niektoré ženy začínajú menštruáciu slabým špinením, či krvácaním. Ak je špinenie iba súčasťou predmenštruačného syndrómu a po ňom nastúpi štvor- päťdňové krvácanie, zaveďte si antikoncepčný krúžok v prvý deň krvácania.