Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
16,029 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • bolest po sexe

  , Autor: sar.mm

  Dobrý večer, chcem sa spýtať a uistiť ohľadom jednej veci. Mám priateľa, pravidelne mávame sex všetko v poriadku až na posledné dva razy. S nikym iným som sex nikdy nemala a tak isto ani on. Mám pred menštruáciou a už druhý krát po sexe som mala veľmi silne bolesti/ pichanie v podbrušku ale až po sexe. Pri sexe ma obcas zabolí ale po nom je to oveľa horšie. Mám problémy s cyklusom, ze mám nepravidelný menzes a pravidelne mi robia vyšetrenia sono atd a na nič vážne neprišli. Brala som teraz 10 dni lieky duphaston. Mám aj veľmi citlivé prsníky. Môže to byt tým že mi ma prísť menzes + lieky ?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, počas obdobia pred menštruáciou je maternica viac citlivá. Pravdepodobne to bude mať súvis s blížiacou sa menštruáciou. Príčin bolestí môže byť viacero, napríklad aj nahromadenie vzduchu, ktorý sa počas styku cez maternicu môže dostať až do dutiny brušnej. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.

Podobné otázky

 • bolest po sexe

  , Autor: janulka8931

  Dobre deň
  chcela by som váš pani doktorka poprosiť o radu. mám 20 rokov a už rok stáleho priateľa, s ktorým plánujeme spoločne bývanie a svadbu. Asi pred týždňom má zacalo tak nepríjemné svrbiet v oblasti vonkajších pohlavných organov. Dodrziavala som prísnu hygienu no pred 2 dňami sme sa milovali a po milovaní som dostala akoby menzes. Začala som krvácať. Zo začiatku som si myslela, že som dostala menstruaciu, ale na to by bolo skoro, lebo som este len za polovickou cyklu, a to krvácanie asi o pol hodinky prestalo. No lenže potom, ked som šla na wc, zacalo má to bolieť, či stipat , ani sama neviem pri moceni a trvá to do dnes. Vždy som mala bolesti pri sexe, ale nikdy som to neriešila. Čo by ste mi odporúčali? Za odpoveď a pomoc ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  určite vyhľadajte gynekológa, je potrebné zistiť o aké krvácanie ide.