• Biely vytok

    , Autor: LaVra

    Dobrý deň, mám otázku, mám veľmi biely výtok, podbursko ma nebolí, pocit pálenia pri močeni mám len občas, nechcem čítať google a všetko okolo toho, konzistencia výroku je skôr taká hustejšia ale je toho naozaj veľa.. teraz už až tak nie ale asi dva týždne dozadu toho bolo vela.. skúšala som aj Canesten Gyn tabletu a masticku.. ale výtok síce je stále biely ale nie je ho az tak vela, napríklad pri pohlavnom styku občas cítim taký jemný pach.. bojím sa čo to môže byť viete mi poradiť prosím?

    Dobrý deň, pošva aj za normálnych okolností produkuje sekrét, ktorý môže byť belavej farby. Nemusí sa jednať o patológiu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Skúsiť si môžete realizovať vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom. Odsledujte si to. Vhodná je aj kúra vaginálnymi probiotikami. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.