• Pruh po sekcii

    , Autor: Mon1806

    Dobrý deň chcem sa opýtať môžem mať pruh po sekcii ? Nás jazvou ktorá je pekná zahojena mám taký hrubý pás kože zhrubnuty ako takú vydutu vlnu škoda že sa nedá pridať foto a je to také citlivé na dotyk neboli ďakujem

    Dobrý deň, záleží od toho, koľko času ubehlo od cisárskeho rezu. Nejedná sa o pruh. Môže sa jednať o ešte prebiehajúci proces hojenia, kedy môže byť zdurené podkožie. Bez videnia nálezu sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde bol výkon realizovaný, ak ste ešte v šestonedelí, prípadne navštívte Vášho obvodného gynekológa.