• Po kyretazi

    , Autor: Lucia7933

    Dobry den,

    mam otazku, od kedy je povoleny pohlavny styk po kyrazi? (zatial stale nebol)
    Kyretaz bola po missed abortion v 10tt.
    o 3 dni to bude uz 6 tyzdnov od zakroku.
    Prva menstruacia uz bola, kontrola po nej taktiez kde moja Dr. potvrdila ze vsetko je v poriadku.
    A este sa chcem opytat na pouzivanie tamponov pri dalsej menstruacii, je to uz bezpecne?
    alebo sa este odporucaju vlozky ako pri 1.menstruacii?

    Dakujem pekne.

    Dobrý deň, pohlavný styk mať môžete, dávajte si však pozor na otehotnenie. Môžete používať aj tampóny.