• Popraskane stehy

    , Autor: Liliena

    Dobrý večer, obracam sa na vás s takým to problémom. Som 1/5 týždna po pôrode. Asi pred 3 dňami ma začala bolieť rána. Ukázala som to dnes manželovi a on mi povedal že to vyzerá ako keby sa mi roztrhla rána teda stehy a mám tam 2 asi 1cm široké otvorené rany. Nie na vagine ale ako keby na stehne. Je to možné? je to v poriadku? alebo to mám riešiť s mojim lekárom.
    Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, bez videnia nálezu sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Stehy sa zvyknú uvoľňovať na 10. - 14. deň po pôrode, niekedy sa však môžu uvoľniť aj skôr, ale aj neskôr. Skúsiť si môžete aplikovať Dermo Chlorophyl sprej. Keďže ste ešte šestonedieľka, v prípade nejasností alebo gynekologických ťažkostí môžete navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili, prípadne Vášho obvodného gynekológa.