• Kyretáž

    , Autor: simik1903

    Dobrý večer,
    ja by som sa len potrebovala opýtať, že pokiaľ mi v 12tt robili kyretáž - anembryomola ( v pondelok tento týždeň) , či je nejaký problém pokiaľ som krvácala len v ten deň, keď bola kyretáž vykonaná? Teraz už len mierne špiním aj to nie celý deň a bolesti tiež nemám, tie boli tiež len v pondelok.
    Mám to brať pozitívne alebo to môže byť následok toho, že to nebolo vyčistené dostatočne? Úprimne Vám napíšem, že ja ani necitím, že som podstúpila nejaký zákrok.
    Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, po výkone sa môže špinenie, či slabé krvácanie vyskytovať do 7 dní od výkonu. Je to však individuálne. Niektorá žena špiní deň, iná tri dni, ďalšia týždeň. Vôbec to neznamená, že by to bolo nedostatočne vyčistené. Predpokladám, že ste boli oboznámená s USG kontrolou po menštruácii, kedy sa maternica skontroluje. V prípade ťažkostí sa samozrejme USG vyšetrenie zrealizuje skôr.