• Dana

    , Autor: Anuska

    Dobri den prajem
    Mala by som otazku na vas .
    Vcera som bola u gynekologa a zaviedol mi Danu a je to normalne nemusim sa bat ak ma boli od vcera brucho
    Aj v pod brusi?
    A ako dlho zvikne po Dane boliet brucho?
    Dakujem

    Dobrý deň, pobolievanie v podbrušku sa po zavedení vnútromaternicového telieska môže vyskytovať, rovnako tak aj špinenie. Je to však individuálne u každej ženy. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.