• Mr

    , Autor: Ciknori

    Dobrí deň chcela bisom vediem mala som menštruáciu dňa 13.9.2021 a vidím už 15 tého vložku som. Malé skoro čistú a svrti deň už pro moceni ma palilo aj svrbenie som mala môžte mi poradiť diakujem

    Dobrý deň, pravdepodobne sa u Vás rozvíja vaginálna infekcia. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Skúsiť si môžete aplikovať Canesten krém. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.