• Polyp

    , Autor: Mirka33

    Dobrý deň,12.8 vo štvrtok som bola na operácii,odstraňovali mi polyp.V ten deň som mala krvácanie len slabé a od soboty stále krvácam podľa mna dosť silno a dnes je už štvrtok.V pondelok som bola u svojho gynekológa a vraj to je v poriadku.Ale už je štvrtok a neprestáva to.Chcem sa opýtať či je to normálne?Mam ísť zase ku svojmu gynekológovi?Dakujem

    Dobrý deň, po zákroku je špinenie do týždňa v poriadku. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.