• Po spontannom potrate

    , Autor: Akinom

    Dobrý deň,
    Pravdepodobne v 6tt mi lekár nepotvrdil tehotenstvo, nakoľko v maternici nič nenašiel. Kvôli slabému špineniu mal podozrenie na potrat alebo mimomaternicové tehotenstvo. Hcg bolo na úrovni 401. O pár dní som začala krvácať, hcg bolo 171. Krvacala som intenzívne týždeň. Na kontrole bolo všetko v poriadku, len hcg ešte 23. Aktuálne stále pociťujem tlak a pichanie v podbrušku v ľavej časti s pocitom, že sa ten tlak a pichanie stupňuje. Môže ísť stále o prípadne MMT pri tej hodnote hcg? Ďakujem.

    Dobrý deň, podľa opisu a dynamiky beta HCG sa jednalo s najväčšou pravdepodobnosťou o spontánny potrat. Beta HCG však treba odsledovať až do nuly. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.