• Po potrate

    , Autor: Bebe712

    Dobrý večer!
    Som po spontánnom potrate. Začala som 13.5. krvácať ale až 15.5.som potratila. Krvácala som zhruba 9 dní. O 25 dní som dostala menzes dosť silný klasika 5 dní, ale odvtedy prešlo len 5 dní a ja začínam po troche znova krvácať. Respektíve vždy keď idem na toaletu a uzriem sa je tam krv. Môžem mať zasa tak skoro ciklus??? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, takto je sa veľmi ťažké vyjadriť. Príčin krvácania môže byť viacero. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.