• Očkovanie

    , Autor: Amalka1234

    Dobrý deň pán doktor, potrebovala by som radu.
    12.4.mi môj gynekológ pichol depo proveru, kvôli silnému krvacaniu, hlavne kvôli myomom aby ne rástli.
    V pondelok mam ísť na očkovanie pfizerom, prosím Vás môžem ísť ak mám v sebe tu injekciu s postupným uvoľňovaním?
    Ďakujem krásne za odpoved
    Janka

    Dobrý deň, nevidím dôvod, aby ste nemohli byť očkovaná, od podania injekcie ubehne už viac ako 7 týždňov.