• Entizol

    , Autor: AnnB234

    Dobrý deň prajem..mam bakteriálnu vaginozu a lekár mi odporučil užiť jednorazovu davku 2 g.... Nie je to veľa? Hrozia nejaké nežiaduce účinky? Ci lepsie iné dávkovanie? Musí sa so mnou preliečiť aj partner? Ďakujem

    Dobrý deň, pri predpísaní Entizolu 250mg sa na liečbu bakteriálnej vaginózy môžu aplikovať 4 tablety ako jednorazová dávka, čo predstavuje 1g. 2g sa mi zdá veľa. Partner sa preliečiť nemusí. Odporúčam po doužívaní antibiotík realizovať kúru vaginálnymi probiotikami. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.