• chlamydie

    , Autor: lulumo

    Ďakujem za odpoveď, mala som na mysli skor otázku, či už nieje neskoro na liečbu, keďže neviem kedy som to prekonala. Može sa stať že už mam nejaké zmeny na pohlavných orgánoch a pripadne ako by sa to dalo zistit co najskor? Menštruáciu mávam pravidelnú, občas ma podbuško pobolieva ale nikdy to nieje nič strašné a netrva to dlho, preto som to ani nikdy neriešila, myslela som ze to je spojené s cyklom a až teraz mi došlo, že to može byť od chlamydii.

    Dobrý deň, niekedy môžu infekcie prebiehať bez ťažkostí. Je vždy lepšie preliečenie neskôr, ako nikdy. Nemusíte mať obavy.