• Bolesti, palenie, výtok

    , Autor: Emilka123

    Dobrý deň,
    Už skoro pol roka mám pálenie v pošve, biely výtok, bolesť pri pohlavnom styku. Na začiatku to boli kvasinky, mykóza, ktorá sa však vyliečila a testy boli už 4 mesiace negatívne čo znamen, že príznaky by mali prestať no neprestávajú. I keď je všetko negatívne, aj testy na iné pohl. choroby doktor mi predpisuje stále len lieky, ktoré nepomáhajú a stále mám palenie, bolesti a výtok. Ako by ste mi poradili?

    Dobrý deň, dôležité je, či boli negatívne aj vyšetrenia na mykoplazmy a chlamýdie a či bol preliečený aj partner, ktorý po Vašom preliečení môže na Vás opäť preniesť infekciu. Skúste si po pohlavnom styku realizovať vaginálne výplachy, užívajte vaginálne probiotiká. Keďže nepoznám všetky informácie a okolnosti, je tažké sa bližšie objektívne vyjadriť.