• Hrčky

    , Autor: Wans

    Dobry den.Prednedavnom som pisala o hrcke,ktora sa mi vytvorila pred par mesiacmi pri vchode do posvy na pravej strane,je bolestiva,tvrdsia na dotyk ale ani nehnisa no zial ani nemizne.Neviem co to moze byt ,no nedavno sa mi vytvoril asi "vred" na lavom pysku a aj v podpazusi.V podpazusi je tento "vred" alebo hrcka velmi bolestiva na dotyk a taktiez pomerne dost velka.Chcela by som sa opytat ci by to mohlo mat nejaky suvis medzi sebou alebo mam proste len slabu imunitu alebo je to sposobene holenim alebo ci sa mam uz obavat v nieco vaznejsie.Tie vredy na pyskoch aj v podpazusi som uz mala a stale zmizli,no opatovne sa mi vracaju.V podpazusi mavam aj casto take akokeby tlakove bolesti takze neviem comu to mozem pripisat a ci je to fakt len zhoda nahod.Predtym mi pomohol na vred v podpazusi octanovy krem a taktiez som obmedzila aj silne antiperspiranty. Holim sa pomerne dost casto takze neviem ci to moze byt spojene aj s tym alebo nie. Ine priznaky ani nemam,mozno len casta unava ale to moze byt tym momentalnym teplom.Som v zahranici takze by som sa chcela najprv poradit takto ako utekat hned k doktorovi :) Dakujem.Pekny den

    Dobrý deň, bez vyšetrenia a videnia nálezu sa Vám nikto nebude vedieť bližšie vyjadriť. Súvis s holenim to mať môže, obidve miesta sú v tomto smere náchylnejšie a citlivejšie. Návšteve lekára sa ale aj tak nevyhnete. Skúste sa neholiť tak často, či sa to neukľudní.