• Mastrubacia

    , Autor: Kari

    Je mastrubacia zdravá k čomu prospieva ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, áno, masturbácia má viacero pozitívnych významov. Výhodou masturbácie pre ženy je, že zlepšuje prekrvenie pohlavnej sústavy a udržuje aj mechanizmus zvlhčenia pošvy, takisto dochádza k uvoľneniu sexuálnej energie a upokojeniu hormónov.