• Mioma

    , Autor: Mercedes

    Pan Doktor ,,,,uz 6 mesiacou som v menopauze ,,,Koly miome , berem tie lieky Lutenil , prvé try mesiace som nekrvacala bola som.bez menstruácie ,, ale dalsie try mesiace som non stop z mestruacou ,,,nekrvacam velmo ,,ale stale normálne ako pri mestruacie krvacam kazdý den celé try mesiace ,,, Pán doktor je normálne aby som pri tabletkách v menopauze 3 mesiace krvacala ,,,? Ja ako viem nesmiem krvacat ked berem lieky lutenil pri menopauze mam iba 36 rokou ,,, Bojim sa osvoj zivot ,,preto sa pitam pri tej menopauze po celych 3 mesiace krvacam kazdý den ,,, aj ma niekedy tlací na maternici zdolu ked krvacam ,,jeto normalne po celých troch mesiacoch krvacat a kazdý den pri menopauze ??? Vopred dakujem ,,,

    Dobrý deň, je veľmi otázne, či ste v 36. rokoch v menopauze. Kedže nepoznám žiadne bližšie informácie ani okolnosti, ani výsledky vyšetrení, neviem sa bližšie objektívne vyjadriť, ale nemyslím si, že spomínané krvácanie je v poriadku. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.