• Maternica

    , Autor: Mercedes

    Pan ginekolog este stale celich 5 mesiacov berem tie lieky Lutenil aby bola mala.,,mioma bola som.bez mestruacie prve 4 mesiace ,,,tento 5 mesiac vcera ma velmo bolela maternica a velmo som krvacala a pri krvacani na taulete zomna visli take male cervenene ako mesa ,,, dost som krvacala a mala som v maternici bolesti velke ,,Dnes rano som zasla u ginekologa vraj mi chce spravit taku malu operaciu v maternici aby videl od coho som mala to krvacanie ,, Bojim sa aj ginekologa opitat ci nemozem mat rakovinu maternicii ale sa bojim opitat ,,, preco mi Ginekolog nevezme krv a chce mi spravyt operaciu na maternicii vraj musi stadial daco vibrat nerozumela som co tým mislý ze musi vibrat a vraj vidiet od coho som stratila tolko krvy ,,,, vraj mi spravy operaciu v maternici a odosle dagde tu krv aby videl visledky ale ze vraj ak chcem zeto zalezi namna ci chcem tu operaciu alebo nie ,,ak by som nesla a stratila som krv vcera moze sami nieco stat ? Mam daaku chorobu ??? Mozem mat rakovinu maternice ake mozu byt priznaky rakova maternice ? Preco som vcera tolko krvacala led beriem lieky lutenil aby som nekrvacala ? Musim ist na tu operaciu? Prosim na kazdu jednu otazku odpoved ,,,,velmo prosim na kazdu jednu otazku odpoved ,,,

    Dobrý deň, predpokladám, ze Vám gynekológ chce urobit hysteroskopiu, čo je krátky výkon, kedy sa kamerkou pozrie do dutiny maternice a zoberie sa vzorka zo sliznice maternice. Nepoznám žiadne výsledky vyšetrení, ani okolnosti, preto sa nemôžem vyjadriť, či sa môže jednať o rakovinu. Príčinu Vašich ťažkostí by sa mohlo podariť objasniť po zákroku. Určite sa nebojte pýtať Vášho obvodného gynekológa, ktorý sa najlepšie môže vyjadriť k Vášmu stavu.