• Maternica

    , Autor: Mercedes

    Ale pán ginekolog podla vás sú moje priznaky tykajuce sa rakovinny ? Mislim to ze potych tabletkach 4 mesiace bez mestruacie a piaty mesiac som stratila krv ,,ginekolog povedat ze to nieje z miomi ze mioma je mala aleze jeto z maternice jeden den som krvacala a mala bolesti na maternici na druhi den som uz nekrvacala ani nekrvacam ani bolesti uz nemam ,,mate stym skusenosti ze mohe priznaky sa tykaju rakovinny ci jeto normalne ?

    Dobrý deň, my lekári nie sme veštci, neviem Vám bez absolvovaných vyšetrení povedať nič bližšie. Ak by sme vedeli len takto na diaľku diagnostikovať a liečiť pacientov, návšteva nemocnice by nebola ani potrebná. Je potrebné najprv realizovať navrhovaný zákrok a až na základe neho sa Vám bude vedieť Váš gynekológ bližšie vyjadriť.