• Bolesť a pálenie

    , Autor: Kika11119

    Dobrý deň. Pred 2 týždňami sme mali s partnerom sex a mame ho kazdy druhy den.. Sex bol trosku tvrdší. No teraz ma trápi bolestivé močenie a pálenie pri močeni alebo aj po nom. Taktiez mam výtok ktor vyzerá ako voda a zaleje ma ako keby som sa pomocila.Mohol mi partner nejak narušiť močové cesty?

    Dobrý deň, takto sa Vám bližšie objektívne vyjadriť neviem. Nemyslím si, že došlo k narušeniu močových ciest. Problémy s močením môžu byť spôsobené infekciou močových ciest. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného lekár alebo obvodného gynekológa.