• e coli

    , Autor: VvikiAN

    Dobrý deň,pomôžu na e coli v pošve vkladacie tablety canesten gyn 6 dňová liečba ?...Alebo čo pomôže? dakujem veľmi pekne...Som už zúfalá

    Dobrý deň, závisí od výsledku citlivosti z kultivačného vyšetrenia výteru z pošvy. Skúsiť môžete Canesten, rovnako tak vaginálne výplachy Clogin alebo Rosalgin. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám predpíše vhodný liek.