• vnutromaternicove teliesko

    , Autor: MENSTRUACIA

    Dobry den.
    Po kyrete po spont.potrate,mi zistili Asher.syndrom.Mala som len 1 zrast,ktory sa podarilo rozrusit aplikovanim spec.gelu pri vysetreni dutiny maternice 3D. Ako prevenciu zlepenia a zrastenia maternice mi vlozili IUD LEVOSERT,len na 1-3cykly,a nasadili mi aj Estrofem na podporu rastu sliznice.Nakolko mame 3 rocnu dcerku,a chceli by sme este aspon jedno dieta,chcela by som vediet aj vas nazor na sance otehotnenia.Kedze mi vraveli ze pravdepodobnost uspesneho tehotenstva mam vysoku.Dakujem

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie informácie, výsledky vyšetrení, nálezy ani konkrétnosti operačných výkonov alebo aplikovaných postupov, je veľmi ťažké sa adekvátne a objektívne bližšie vyjadriť. Môžem Vám odpovedať iba vo všeobecnosti. Ak sa prišlo na príčinu problému a ten bol úspešne odstránený, čo podľa Vášho opisu bol, na základe Vami napísaného sa domnievam, že šanca na tehotenstvo je pomerne priaznivá.