• Pozitivne testy

    , Autor: Padone

    Dobry vecer,chcela by som sa opytat.Som po menstruacii a mam dva pozitivne testy.Moze byt,ze aj napriek menstruacii som tehotna?dakujem za odpoved

    Dobrý deň, áno, môže sa to stať. Niektoré ženy sú boli tehotné a popisovali normálnu menštruáciu aj do 20 týždňa tehotenstva. Je to pomerne zriedkavé, ale stať sa to môže. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia krvi na beta HCG a USG jednoznačne potvrdí alebo vylúči tehotenstvo a určí ďalší postup.