• Teplota

    , Autor: Dia1703

    Dobrý deň, chcem sa opýtať som v 30 TT tehotenstva a sem tam mávam dni kedy mi vyletí teplota na 37 stupňov a potom zas klesne. Bývam občas unavená cez deň ale inak sa cítim v poriadku, nič ma neboli a nemám ani kašeľ ani žiadne sprevádzajúce symptómy. Môže ísť prosím Vás aj o to, že mi takto behá teplota kvôli hormónom? A pokladá sa 37 stupňov celzia za zvýšenú teplotu? Ďakujem krásne za odpoveď

    Dobrý deň, teplota 37,0°C môže mať množstvo príčin, od nedostatočnej hydratácie a pitného režimu, nevýznamnej virózy, ... Je to hraničná hodnota normálnej teploty. Odsledujte si to.