• Interupcia

    , Autor: nikola-3

    Dobry deň, chcem sa spýtať vás idem na interrupciu, do nemocnice lenže mam problém liečim sa už vyše týždňa na svrab dostala som to. na kúpalisku.Moja otázka znieozu ma v nemocnici odmietnuť kvôli tomu a nepôjdem na zákrok. Ďakujem

    Dobrý deň, najvhodnejšie je sa najprv preliečiť. Každopádne najlepšie je sa informovať v zdravotníckom zariadení, kde plánujete výkon realizovať.