• Escapelle ( interupcia )

    Dobrý deň, pan doktor …
    Som po interupcii 9.5 mi bola vykonaná kyretáž ..
    3 týždne na to som mala pohlavný styk ( praskol nam prezervatív )
    29.5 2024 som užila escapelle 30 minút po pohlavnom styku .

    Následne 5 dni na to som začala mierne špiniť , aj taká belšia krv bola .
    Na druhý den to prestalo .
    A dostala som zápal močového mechúra beriem antibiotiká .
    A spinenie mám aj teraz ale skôr tak do ružová to je.
    Tehotenské testy sú negatívne .
    No po zákroku som ešte menštruáciu nedostala …

    Dobrý deň, za predpokladu včasného a správneho užitia tabletky núdzovej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Odsledujte si to. Určite však odporúčam riešiť s Vašim obvodným gynekológom otázku hormonálnej antikoncepcie, aby ste predišli podobným situáciám, či už sa jedná o samotnú interrupciu alebo nutnosť užiť núdzovú antikoncepciu. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.