• Predmenštruačný syndrom

    , Autor: ivus-2

    Dobry den.Mam 32 rokov. Chcem sa spytat ci je normalne ked priblizne 13 dni pred menzesom mam zvysenu telesnu teplotu (nie bazalnu) na 37-37.2 .Ked dostanem menzes tak klesne na 36.5.Trva to asi rok.Priblizne vtedy mi zistili ureaplasmu.Uzivala som ATB .Potom po douzivani len kultivacie mocu som mala negat vysledky.Je mozne ze ta teplota je z nedoliecenej ureaplasmy ? Alebo z coho? Dost mi zneprijemnuje zivot tak teplota :-( Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, takto mierne zvýšenú teplotu môžete mať počas ovulácie. Neprikladal by som teplotu do súvisu s ureaplazmou. Skúste si to odsledovať. Skúste si dať Paralen aj 2 tabletky á 6 hodín pri zlom pocite pri mierne zvýšenej teplote. V prípade akýchkoľvek nejasností alebo ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.