• Bolest

    , Autor: ella-2

    Dobry den,
    chcela by som sa Vas spytat,co moze znacit bolest v pravom podbrusku a krce v podbrusku trvajuce obe uz dlhsiu dobu(4-5mesiacov).Najprv to zacalo mat celkom rychly spad,pravidelne niekolkokrat za den,posledne asi 2 mesiace parkrat za tyzden.Treba to riesit,ked to ma,aspon navonok,klesajucu tendenciu?
    Dakujem

    Dobrý deň, určite by som navštívil obvodného gynekológa, ktorý na základe palpačného ako aj USG vyšetrenia zistí, čo môže byť príčinou bolestí a stanoví ďalší postup. Možnosti je viacero, takto Vám však na otázku neviem odpovedať.