• Špinenie v tehotenstve

    , Autor: mia-2

    Dobrý deň. Som v 8 tt a včera som mala celý deň slabé bledo hnedé špinenie. Dnes ho zatial nemám ale uplne mi zmizli tehotenske príznaky. Nakolko je nedeľa k lekárovi sa dostanem az zajtra. Ale som z toho nervozna, pretoze pri prvom tehotenstve som sa s tym vobec nestretla. Myslite ze by to mohlo byt nieco vazne, ale uplne zbytocne panikarim???

    Dobrý deň, do 16. týždňa tehotenstva je špinenie normálne, každá druhá žena zašpiní, súvisí to s tvorbou budúcej placenty, nemusíte sa obávať. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa.