• Gynekologická otázka

    , Autor: ala17

    Dobrý deň, mám takýto problém, bude to trošku o číslach, 18.5.2018 mi začala menštruácia tak ako mala, 13.6.2018 som mala nechránený sex, odvtedy mám obavy, ďalšia menštruácia totiž neprichádzala, 22.6.2018 som si spravila tehotenský test, ktorý bol negatívny, v noci z 24. na 25.6.2018 prišla menštruácia (mohla tak neskoro?), trvala 5 dní, čo je ok, pár dní po jej skončení som si 2.7.2018 spravila ďalší tehotenský test, zasa negatívny, keď beriem dátum 25.6.2018, že začala posledná, tak 23.7.2018 mala prísť ďalšia ale doteraz zasa stále nič. Môžem byť tehotná? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, podstatné je, či bol doteraz menštruačný cyklus pravidelný, alebo bol rozdiel nejakých pár dní. Nie je ničím neobvyklým, že menštruácia môže meškať týždeň. Keď Vám teraz menštruácia mešká 2 dni, nič to neznamená. Ak nepríde do 2 týždňov, alebo budete mať nejaké pochybnosti, navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe odberu krvi vylúči alebo prípadne potvrdí tehotenstvo.