• Akné

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    mám akné z hormonálnych príčin a nechcem začať užívať antikoncepciu. Bojím sa, že ako u väčšiny, sa mi to vráti po vysadení vo väčšom. Viete mi prosím odporučiť niečo prírodné. Možno i nejaké tabletky, čokoľvek, čo by mohlo vyrovnať hladinu hormónov. Čítala som o: výťažkoch z koreňa žihľavy, tekvicový olej, púpalkový olej, WIld Yam, Saw Palmetto, Vitex, Estroblock... Ďakujem krásne.

    Dobrý deň,
    áno môžte doplnkové prírotdné preparáty, tiež zinok, vit. E, biotin, pleťový čaj, avšak sú to len doplnvé preparáty, -ak sa jedná o horm prčínu, veľkú zmenu asi neznamenáte
    s pozdravom