• Hnedý fľak

    , Autor: sabi

    Dobrý deň,
    mám 15 rokov a prednedávnom som zaznamenala v okolí mojej vagíny hnedé fľaky asi vo veľkosti 5 cm a rovnako aj to, že veľké pysky majú kúsok tmavšiu farbu pokožky než je moja prirodzená farba pleti. Čo sa ale týka tých fľakov, nachádzajú sa približne v záhybe medzi stehnom a mojím prirodzením, sú tmavšej farby, tak trošku začervenané a mierne, veľmi svetlo ohraničené červenou, akoby bola tá časť pokožky nejako zapálená... Zároveň je moja pleť na týchto miestach trošku ochabnutá, zvráskavená a na jednom mieste sa mi dokonca spravila aj chrasta približne vo veľkosti 0,5 cm.. Popri tom mám aj zapáchajúci vaginálny výtok.. Pohlavný styk som tiež ešte nemala. Neviem, či tieto veci spolu nejako súvisia, ale potrebovala by som nejakú Vašu radu pretože pred rodičmi sa veľmi hanbím (o takýchto veciach sa so mnou mamka vôbec nikdy nerozprávala) a ku gynekológovi s ňou tiež zájsť nechcem. Naozaj sa veľmi hanbím a bojím. Vopred vám veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď..

    Dobrý deň, môže sa jednať o nejaké kožné alebo i gynekolog. ochorenie,
    určite vyhľadajte lekára , môžte kožného ak a bojíte ísť najprv k gynekológovi, alebo i všeobecného lekára
    s pozdravom