• bolesti v podbrušku a biely vytok

    , Autor: odbornik6

    Dobrý den, ja by som sa chcela spytat meška mi menštruacia 6 dni nemavam ju pravidelne lebo mam 2 maternice. mam biely výtok a bolesti križov a v podbrušku ako pred menstruaciov ale ona nie a nie prist. prsia ma nebolia a ani ich nemam citlive.mala som sexualny styk ale davali sme si pozor ale nikdy to nieje iste. chcem sa spytat či to je nejaka infekcia abo som tehotna. dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    z vyššie popisovaného sa nedá naozaj určiť o čo sa môže jednať, urobte si teh.test, a tak či tak navštívte svojho obvodného gynekológa nech vás vyšetetrí a zistí príčinu, prípadne vám doporučí liečbu
    S pozdravom