• Hrčka v pošve

    , Autor: gabina440

    Dobrý deň, včera v sprche som si vo vnútry v pošve nahmatala zvláštnu hrčku je veľká asi pol centimetra a tvrdá , mám 4 deň menštruáciu nikdy predtým som nič také nemala a nemala som ani pohlavný styk. Zmyzne to po menštruácii ? čo to môže byť ?

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne sa jedná zdurenú Bartholiniho žliazku, po menštruácii však nemusí zmiznuť. Ak bude nález pretrvávať alebo sa zdureninka bude zväčšovať, bolo by vhodné navštíviť lekára.