Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,306 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • poradna

  , Autor: erinka123456

  Dobry den ,prosim vas viete mi poradit,uz mesiac mi meska menzes medzi tim som mala tri dni hnedo-cierny vytok,,nic mi neni ale obcas mam take bolesti ako keby som mala menzes.ku gynekologicke som objednana o mesiac,,som mimo domu..dakujem,

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  meškanie menštruácie môže spôsobovať nespočetné množstvo faktorov, ktoré bohužiaľ z vášho popisu nie je možné určiť, vaše príznaky sú len veľmi nešpecifické, závisí od veku, od prípadnej gravidity, pridružených ochorení, užívania liekov a podobne.Ak ste vo fertilnom veku urobte si tehotenský test.

Podobné otázky

 • Prosím o radu

  , Autor: Kaťik

  Dobrý deň, viem,že to tu moc nepatrí,ale prišli ste mi ako seriózna poradňa. Nemám ešte moc skúseností so sexuálnym stykom a preto mám pár otázok a chcela by som Vás poprosiť o odpovede. S priateľom spolu spávame,ale pred jeho vyvrcholením ho vytiahne a urobí sa do kondómu, zaujíma ma však , či je aj tak nejaká pravdepodobnosť, že by som mohla byť tehotná. Tiež sa chcem opýtať, či pri mojom vyvrcholení môže zo mňa vytekať biela tekutina podobná spermiám. Naposledy sa mi to stalo (teda, si to myslíme), lebo obávame sa toho,že by to nebolo zo mňa,ale z priateľa a boli to teda spermie, aj keď si dávame naozaj pozor. Nerada by som otehotnela. Preto chcem vedieť, či aj zo mňa môže ísť niečo podobné.
  Ďakujem Vám za Váš čas

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  používanie kondómu nie je stopercentnou metódou antikoncepcie akokoľvek ho používate, či už je ejakulácia v pošve či mimo nej, môže dôjsť k manipulácii s kondómom , s vašimi rodidlami a podobne.
  PO vašom vyvrcholení z vás môže vytekať tekutina-jedná sa o hlieny a seróznu tekutina , kt. tvorí vaša maternica na zvhčenie pošvového prostredia, či sa v nej spermie nachádzajú alebo nie, ja nedokážem posúdiť, ak partner neejakulu do pošvy , nemali by tam sa tam nachádzať.
  Ak chcete predísť otehotneniu radšej zvážte bezpečnejšiu alternatívu antikoncepcie, nepr.hormonálnu antiikoncepiu alebo podobne.
  S pozdravom