• Poradna

    , Autor: Justina1981

    Dobry vecer chcela som SA opitat bolia ma bradavky niekedy bod brucho. A citim nafukovanie brucho napina pali ma zaha us som unavena stoho neviem is co mam robit mozte mi poradit co to moze bit

    Dobrý deň, nemusí sa jednať o gynekologický problém. Je však nutné vylúčiť tehotenstvo, opisované príznaky sa v tehotenstve, najmä v I. trimestri môžu vyskytovať. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.