• vyrazka

    , Autor: nikolkam

    dobry vecer pani doktorka ja by som sa chcela spytat asi pred dvoma troma dnami sa mi urobila mala vyrazka ako keby pri vhode do posvy s lavej strany trochu ma to aj boli myslela som najpev ze sa mi vratila mikoza na ktoru som sa liecila asi pred 5mesiacmi ale vsimla som si vyrzaku co to moze byt?dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    veľmi ťažko posúdiť na diaľku, veľmi často ide o následok po holení resp. zapálený vlasový folikul, prípadne môže ísť o zdurenú Barthliniho žliazku. Ak nález pretrváva niekoľko dní a nemá tendenciu sa zlepšovať je nutné navštíviť lekára aby to pospúdil. Dovtedy len lokálne dezinfekcia.