• ovestin krem

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, moj gynekolog mi predpisal Ovestin krem na suchu sliznicu v posve. Mozem ho pouzivat, ak chcem otehotniet?

    Dobrý deň,
    v prípade, že sa snažíte o otehotnenie bolo by ideálne vyšetrenie príčin vašich problémov avyšetrenie hormonálneho profilu. V závislosti od hladín vašich hormńov by teoreticky mohol Ovestin blokovať ovuláciu.