• Po antibiotikách

    , Autor: verini

    Prosím Vás, uživala som antb. na preliečenie hrdla. hrdlo som vyliečila ale sa prejavili negatívne účinky antb. dole . Páli, svrbí, čo by ste odporučili použiť? mala som doma čipky gyntima, no to straašne pálilo, muselo to ísť von. čo iné môžem použiť? môj dr. momentálne neordinuje.

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne pôjde o poantibiotikévú mykózu - tak si zakúpte v lekárni canesten čipky / krém.