• hrcky v prsnikoch

    , Autor: michaela-p

    Dobry den, chcela by som sa opytat na vas nazor ci je potrebna operacia alebo nie na zaklade sona ktore mi bolo robene a na vas nazor z popisu sona:Zlazovy parenchym obojstranne s naznacenou dysplastickou strukturou, vpravo v DL v blizkosti okraja areoly na c.8 v hlbke 12mm stacionarny obraz hypoechogennej lezie ovalneho tvaru velkosti 6x4mm s omerne hladkymi konturami, bez dorzalneho akustickeho tiena.V lavo v rozhrani LQQ v hlbke 13mmovalne, ostro konturovane hypoechogenne lozisko velkosti 15x7mm.Vyvody bez delitacie, axily bez LAPZaver:hypoechogenne lozisko bilat.charakteru FIA v porovnani s predoslym vysetrenim nalez stacionarny.Dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň,
    nie,nemyslím si, že tento nález vyžaduje operáciu. Určite však sledovanie.