• Zelený hlien

    , Autor: lemon

    Dobrý deň pani doktorka, je v poriadku ak mám zelený hlien? Nie vždy - tak raz-dvakrát do týždňa. Inak býva obvyklý ako pri plodných a neplodných dňoch - teda aj priesvitný, ale zelený? Alebo je to sprievodný jav niečoho? Momentálne beriem Imunor. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    zakúpte si v lekárni Lactofeel na preliečenie a ak to nepomôže navštívte lekára, môže ísť o začínajúcu vaginálnu infekciu.