• Laparoskopia a menší problém

    , Autor: thenicol

    Dobrý deň. Môj lekár mi našiel cystu na vaječníku a poslal ma na laparoskopiu. Ja mám ale menší problém s tým, že mám cystu v pupku (bola by som mu o tom hneď povedala, ale vôbec ma to nenapadlo). Určite dám vedieť lekárovi všetko včas, ale chcela by som sa spýtať aj Vás, či si myslíte, že je to nejaká prekážka, nakoľko sa to robí cez pupok. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    závisí od toho o čo konkrétne ide, podľa toho o akú cystu ide a kde je presne uložená je aj možná LSK.