• jemne zapachajuci vytok v tehotenstve

    , Autor: nikola29

    Dobry den. dakujem za vasu minulu odpoved....hned som bola trosku kludnejsia.... uz som bola u lekara a potvrdil mi graviditu..teraz som uz v 6.tyzdni a nedelu zacinam 7.tyzden...po zdarvotnej stranke povedal ze vsetko v poriadku... no vcera som kusa mala vytok taky do zlta no na nete som citala ze to je normalne ze je to tehotensky vytok, no dnes som mala tiez vytok ale len trosku no priatel povedal ze ho kusa citit, no ja necitim nic,mampocit ako keby si to nahovaral...... nemoze to nijako poskodit babetku???mam trosku strach a obavy.dakujem za skoru odpoved.....

    Dobrý deň,
    skúste Lactofeel počas 2-3 dní 1 tubu denne. Skvelá prevencia, taktiež pri začínajúcich zápaloch.