• vedlajsie ucinky

    Dobrý deň, doteraz som užívala antikoncepciu Belara a nevyskytli sa u mna ziadne komplikacie a vedlajsie neziaduce ucinky, momentalne uz 3 tyzden uzivam antikoncepciu Lydely a aj napriek tomu, ze ma gynekolog informoval o tom, ze zlozenie je rovnake len spada pod inu značku, spozorovala som na sebe zavodnenost a zhoršene akne, je mozne ze je to tym druhom antikoncepcie?

    Dobrý deň, áno, je to možné. Odsledujte si to. U každej ženy je to individuálne. Pri pretrvávaní, či zhoršovaní prejavov vedľajších, či nežiadúcich účinkov bude vhodné porozmýšlať o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie. Konzultujte to s Vašim obvodným gynekológom.