• Menzes skôr, ako s dobrala posledné 3 tabletky

    Dobrý deň už viac ako rok užívam antikoncepciu od značky Daylla..nebol žiaden problém až posledné 2 mesiace som mala pred dobratim lajstra tabliet ešte 3 tablety a menzes mi prišiel. Síce je slabší ale za to trvá viac dni ako predtým. Inokedy som menzes dostala a z vtedy ak som do rána poslednú tabletku tak o 2 dní na to a silnejší ako ho mam teraz..treba to riešiť ak mi menzes chodí skôr napr. Keď ešte mam 3 tablety na dobratie? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, niekedy sa stane, že ku krvácaniu zo spádu hormónov, či z vysadenia dôjde ešte počas užívania posledných tabliet hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Ak sa to stane pravidlom a bude Vám to prekážať, bude vhodné uvažovať o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie a navštíviť Vášho obvodného gynekológa.